icon

Towelroot

1.0 için
Android

3.6

81

Tek bir tıkla cihazınızı rootlayın

12.1M

Bu uygulamayı oyla

Towelroot APK kurarak sadece bir kaç saniyede Android cihazınızı rootlamanızı sağlayan küçük bir uygulamadır (o kadar küçüktür ki sadece 100 kilobyte yer kaplar). Evet, doğru okudunuz, Android cihazınızı bilgisayara bağlamak ve yeniden başlatmak gibi başka bir işleme gerek yoktur, tek yapmanız gereken tek bir tuşa dokunmak, hepsi bu.

Bu uygulama Apple cihazlarında (iPhone) ve Sony'de (The Playstation 3) bilgi açıklarını bulan ünlü hacker Geohot tarafından geliştirildi. Kısacası, bu uygulama mümkün olan en iyi garantiyle size sunuluyor.

Cihazınıza programı kurduğunuzda, sadece çalıştırın ve 'make it ra1n' tuşuna basın. Bir kaç dakika içinde, tekrar başlatmak zorunda kalmadan, Android telefonunuz rootlanıcak.

Towelroot şu anda Samsung Galaxy S5 ya da S4 telefonunuzu rootlamak için bulabileceğiniz en iyi seçenektir. Ayrıca Nexus 4 ya da 5 ve diğer modellerini de rootlayabilirsiniz. Kısacası, bir cihazı rootlamak istiyorsanız, en mükemmel seçenek.
Notlar

Google tarafından bildirilen bir uyarı Towelroot uygulamasını kurmak Android cihazınızın adını kötüleceğini söyler. Bunu dikkate almamalısınız.

X